הכלים היחודיים

More Jobs מציעים מגוון שירותים וכלים ייחודיים למעסיקים
  • מאגר עובדים: אנו מציגים מאגר מועמדים ארצי, גדול ומעודכן במיוחד, המאפשר לנו לאתר עבורכם מועמדים איכותיים בכל נקודת זמן. מאגר העובדים שלנו מעניק לנו את היכולת לגייס ולתפעל כמויות גדולות של מחפשי עבודה בפרקי זמן קצרים, ביעילות ובמקצועיות.
  • פרסום מודעות דרושים ושימוש במקורות גיוס שונים: פרסום משרות דרושים ב-4 אתרי אינטרנט שונים, ניהול דף Facebook ו- Instegram. כמו כן, אנו משתתפים בירידי תעסוקה במגוון מכללות/אוניברסיטאות, בכנסי חיילים משתחררים אחת לרבעון ומבצעים גיוסי שטח רבים ברחבי הארץ.
  • מיון ראשוני של קורות החיים שמגיעים למשרדנו: המיון נערך בהתאם לדרישות התפקיד ואופי המשרה. אנו שמים דגש על סינון איכותי וקפדני על מנת להתאים את המועמד הנכון למשרה הנכונה.
  • ריאיון טלפוני עם המועמדים הרלוונטיים: מחפשי העבודה עוברים ראיונות טלפונים מעמיקים וארוכים בהתאם לדרישות המשרה ובהתחשב בציפיותיהם והתאמתם לתפקיד המובקש.
  • הזמנת מועמדים פוטנציאליים לראיונות אישיים או למרכזי הערכה: אנו מבצעים ראיונות פרונטליים בחברתנו על מנת להכין את המועמד לקראת תהליך המיון שלו בחברתכם. במהלך הראיון נערכות עימו סימולציות פשוטות ומורכבות התואמות לתחום המקצועי אליו הוא מתמיין.
  • ביצוע מהלכים נוספים בהתאם לסיכום המוקדם עם הלקוח.

מעסיקים רבים כבר נהנים מאיוש משרות מהיר, על ידי האנשים המתאימים ביותר.
אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות, פנו אלינו עוד היום ונשמח לבצע עבורכם גיוס עובדים כמו שרק אנו יודעים לעשות!

מחפשים עובדים?
אנא מלאו את הפרטים הבאים וניצור עמכם קשר בהקדם:
חייגו לטל. 03-8078100 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
מאמרים למעסיק