מוצרי גיוס

מוצרי הגיוס שלנו

מעסיקים יקרים,
חברת More Jobs כאן כדי להציע לכם פתרון כולל בתחומי גיוס והשמת עובדים, מיון ואבחון, וכן תפעול וניהול עובדים, והכל מתוך מחויבות עמוקה לאתר עבורכם את העובדים המתאימים לכם ביותר!
אנו נדאג שתהליך גיוס העובדים לארגונכם יהיה איכותי, מקצועי, יעיל ומהיר ככל האפשר!

גיוסי מאסות

אנו פה כדי לנהל עבורכם גיוסים גדולים ומורכבים. גיוס מאסה של עובדים יכול להיות גיוס ראשוני שמתבצע בשלבי הקמת החברה, או בעקבות ניצול הזדמנות לצמיחה מהירה.

אנו מאמינים שהכמות לא אמורה לבוא על חשבון האיכות ובכל מקרה חשוב למצוא את האנשים הנכונים שיאיישו את התפקידים הנכונים בארגונים הנכונים.

כיום, אנו מלווים את מיטב החברות במשק בתהליכי איתור, גיוס, אבחון והשמת עובדים במגוון רחבשל ענפים ותחומים, גם במהלכים של גיוסי מאסות. במסגרת פעילותינו צברנו ניסיון עשיר בגיוסי מאסות למגוון תפקידים.

אנו מודעים לרגישויות הנלוות לגיוסים מורכבים ומפגינים יחס חם ומכבד לכל מחפש עבודה תוך סיוע, ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך עד קבלתו לארגון.

השמת עובדים

עוזרים לכם לגייס את הטובים ביותר, בשיטה מקצועית, יעילה ומהירה !

אנו מאמינים שהמפתח להצלחת הארגון הוא מציאת האנשים הנכונים, לתפקידים הנכונים -בזמן הנכון. במסגרת השירות שלנו אנו מציעים לכם, המעסיקים, פתרון כולל בתחומי גיוס והשמת עובדים, העסקה, מיון ואבחון והכל מתוך מחויבות עמוקה לאתר עבורכם את העובדים המתאימים לכם ביותר.

סוג ההתקשרות הינו השמה חד פעמית
אנו נאתר, נמיין ונגייס את המועמד/ת המתאים/ה לך ביותר בהתאם לדרישות המשרה שיוגדרו מראש, ומיום העבודה הראשון, ייקלט העובד/ת לארגונך.  נחייב אותך בעמלת שירות חד פעמית בכפוף לכף שהעובד סיים תקופת עבודה של חודש ימים.

מחפשים עובדים?
אנא מלאו את הפרטים הבאים וניצור עמכם קשר בהקדם:
חייגו לטל. 03-8078100 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
מאמרים למעסיק