מעסיקים

More Jobs מציעים מגוון שירותים וכלי ייחודיים למעסיקים
  • מאגר עובדים: אנו מציגים מאגר מועמדים ארצי, גדול ומעודכן במיוחד, המאפשר לנו לאתר עבורכם מועמדים איכותיים בכל נקודת זמן. מאגר העובדים שלנו מעניק לנו את היכולת לגייס ולתפעל כמויות גדולות של מחפשי עבודה בפרקי זמן קצרים, ביעילות ובמקצועיות.
  • פרסום מודעות דרושים ושימוש במקורות גיוס שונים: פרסום משרות דרושים ב-4 אתרי אינטרנט שונים, ניהול דף Facebook ו- Instegram. כמו כן, אנו משתתפים בירידי תעסוקה במגוון מכללות/אוניברסיטאות, בכנסי חיילים משתחררים אחת לרבעון ומבצעים גיוסי שטח רבים ברחבי הארץ.
  • מיון ראשוני של קורות החיים שמגיעים למשרדנו: המיון נערך בהתאם לדרישות התפקיד ואופי המשרה. אנו שמים דגש על סינון איכותי וקפדני על מנת להתאים את המועמד הנכון למשרה הנכונה.
  • ריאיון טלפוני עם המועמדים הרלוונטיים: מחפשי העבודה עוברים ראיונות טלפונים מעמיקים וארוכים בהתאם לדרישות המשרה ובהתחשב בציפיותיהם והתאמתם לתפקיד המובקש.
  • הזמנת מועמדים פוטנציאליים לראיונות אישיים או למרכזי הערכה: אנו מבצעים ראיונות פרונטליים בחברתנו על מנת להכין את המועמד לקראת תהליך המיון שלו בחברתכם. במהלך הראיון נערכות עימו סימולציות פשוטות ומורכבות התואמות לתחום המקצועי אליו הוא מתמיין.
  • ביצוע מהלכים נוספים בהתאם לסיכום המוקדם עם הלקוח.

מעסיקים רבים כבר נהנים מאיוש משרות מהיר, על ידי האנשים המתאימים ביותר.
אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות, פנו אלינו עוד היום ונשמח לבצע עבורכם גיוס עובדים כמו שרק אנו יודעים לעשות!

מוצרי הגיוס שלנו

מעסיקים יקרים,
חברת More Jobs כאן כדי להציע לכם פתרון כולל בתחומי גיוס והשמת עובדים, מיון ואבחון, וכן תפעול וניהול עובדים, והכל מתוך מחויבות עמוקה לאתר עבורכם את העובדים המתאימים לכם ביותר!
אנו נדאג שתהליך גיוס העובדים לארגונכם יהיה איכותי, מקצועי, יעיל ומהיר ככל האפשר!

גיוסי מאסות

אנו פה כדי לנהל עבורכם גיוסים גדולים ומורכבים. גיוס מאסה של עובדים יכול להיות גיוס ראשוני שמתבצע בשלבי הקמת החברה, או בעקבות ניצול הזדמנות לצמיחה מהירה.

אנו מאמינים שהכמות לא אמורה לבוא על חשבון האיכות ובכל מקרה חשוב למצוא את האנשים הנכונים שיאיישו את התפקידים הנכונים בארגונים הנכונים.

כיום, אנו מלווים את מיטב החברות במשק בתהליכי איתור, גיוס, אבחון והשמת עובדים במגוון רחב של ענפים ותחומים, גם במהלכים של גיוסי מאסות. במסגרת פעילותינו צברנו ניסיון עשיר בגיוסי מאסות למגוון תפקידים.

אנו מודעים לרגישויות הנלוות לגיוסים מורכבים ומפגינים יחס חם ומכבד לכל מחפש עבודה תוך סיוע, ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך עד קבלתו לארגון.

השמת עובדים

עוזרים לכם לגייס את הטובים ביותר, בשיטה מקצועית, יעילה ומהירה !

אנו מאמינים שהמפתח להצלחת הארגון הוא מציאת האנשים הנכונים, לתפקידים הנכונים -בזמן הנכון. במסגרת השירות שלנו אנו מציעים לכם, המעסיקים, פתרון כולל בתחומי גיוס והשמת עובדים, העסקה, מיון ואבחון והכל מתוך מחויבות עמוקה לאתר עבורכם את העובדים המתאימים לכם ביותר.

סוג ההתקשרות הינו השמה חד פעמית
אנו נאתר, נמיין ונגייס את המועמד/ת המתאים/ה לך ביותר בהתאם לדרישות המשרה שיוגדרו מראש, ומיום העבודה הראשון, ייקלט העובד/ת לארגונך.  נחייב אותך בעמלת שירות חד פעמית בכפוף לכף שהעובד סיים תקופת עבודה של חודש ימים.

מחפשים עובדים?
אנא מלאו את הפרטים הבאים וניצור עמכם קשר בהקדם:
חייגו לטל. 03-8078100 או השאירו פניה, ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.
מאמרים למעסיק
הגיל השלישי

הגיל השלישי

חיפוש עבודה לאחר גיל הפרישה – לא תמיד מלאכה קלה אחרי לא מעט שנות עבודה, בהן השתתפתם במרוץ הקריירה, הגיע…
חיילים משוחררים / מסיימי שירות לאומי

חיילים משוחררים / מסיימי שירות לאומי

יוצאים לאזרחות בידיים בטוחות! לכאורה, השחרור מצה”ל, אשר מוגדר ע”י צעירות וצעירים רבים כיום המאושר בחייהם, אמור להיות מאורע משמח,…
משרות לסטודנטים

משרות לסטודנטים

הראש עסוק/טרוד בלימודים? מתקשים למצוא עבודה תוך כדי תקופת מבחנים? אנחנו כאן בשבילכם ! סטודנטים רבים לא מעריכים נכונה את…
משרת הורה

משרת הורה

הורים? בעלי משפחה? חוששים מהאיזון בין הבית למקום העבודה? אין סיבה לדאגה ! כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתעכבים בעבודה,…